testy na prawo jazdy kat. Bpobierztesty.pl

Testy na prawo jazdy 2014 kat. B

nowe testy na prawo jazdy 2014 kategoria B


Nowe testy na prawo jazdy 2014 zostały przygotowane specjalnie po to, aby zapewnić jeszcze większą ilość pytań dla osób przygotowujących sie do nowego egzaminu na prawo jazdy.
Testy 2014 wg nowych zasad wprowadzonych rok wcześniej zapewniają zbliżony do oficjalnego egzaminu sposób przeprowadzania egzaminu na prawo jazdy. Nowe testy na prawo jazdy 2014 zostały rozszerzone o 404 nowe pytania na prawo jazdy, które pozwolą na powiększenie wiedzy o ruchu drogowym każdego zainteresowanego.
Testy na prawo jazdy w 2014 roku są przeprowadzane na zasadach takich jak rok wcześniej. Już teraz pobierz testy na prawo jazdy 2014 i przygotuj się do trudnego egzaminu, który po wejściu nowych zasad zdać jest zdecydowanie trudniej, prawdopodobnie dlatego, że nowe testy na prawo jazdy nie są publicznie znane.
Kursant musi nauczyć się przepisó zamiast opanowania bazy pytań na prawo jazdy, co ma zapewnić lepsze zrozumienie i przygotowanie do poruszania się w ruchu drogowym.

NOWE TESTY 2014 kat. B - POBIERZ TERAZ [70.4 MB]program jest zgodny z nowymi przepisami dotyczącymi egzaminowania obowiązującymi od 19 stycznia 2013.Testy 2014 kat. B

zawierają...

  • Moduł nauki
  • Moduł testu
  • Znaki drogowe
  • Kodeks drogowy
  • Wiele innych